Sosyal halı yıkama en son teknoloji ürünü, halı yıkama makina parkuruna sahiptir.

FARKIMIZ ! Sosyal halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn’lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz. 
**Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

Sosyal halı yıkama temizlik hizmetleri, günün her saati güler yüzlü ve profesyonel ekipleri ile çağrılarınızı beklemektedir. Bakırköy halı yıkama firmaları arasında hatırı sayılır bir maziye sahip olan servisimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Tüm müşterilerimizin halı, yorgan, yastık, battaniye vb. eşyaları başkalarının eşyaları ile karışmadan kişiye özel olarak yıkanmaktadır.

Bakırköy halı yıkama fiyatları ve kalitesi ile tam bir profesyoneldir. 20 yılı aşkın bir zamanda Bakırköy’de temizlik hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini çok iyi takip ediyor, buna göre her yıl hizmet politikalarımızı güncelliyoruz.

BAKIRKÖY HALI YIKAMA SERVİSİ NASIL ÇALIŞIYOR?

Kısa süre içerisinde, zaman kaybetmeden halılarınız teslim alındıktan sonra, temizleme işlemine geçmeden önce ilk aşamada etiketleme, ölçüm, leke, kontrol ve kayıt işlemi yapılarak türlerine göre ayrılıp, toz alma ünitesinde otomatik konveyörlü makinelerde, dakikada 15.000 vibrasyon vuruşu ile halılardaki en ufak toz zerreciklerine kadar temizlenip yüksek emiş gücüne sahip sistemlerimizle vakumlanır. Bu işlem temizliğin en önemli aşamalarından birisidir.

Bilgisayarlı halı yıkama makinesinde halılar, tek tek (kişiye özel olarak) türlerine göre yıkama işlemine alınır. Böylelikle başka bir halıya ait kirli su sizin halınızla kesinlikle temas etmez.

İlk olarak ön yıkama ile halıların kaba kiri alınıp, ana yıkamaya hazır hale getirilir. Ön yıkaması yapılan halılar ikinci yıkama işleminde bol su ve antibakteriyel doğal halı şampuanları ile maksimum temizlik sağlanır.

İkinci yıkama işlemi yapılan halılar üç farklı ünitede tüm suyundan arınana kadar durulama ve sıkma işlemlerinden geçer. Böylece iyi ve derinlemesine bir yıkama işleminden başarı ile geçer üstelik hijyen garantisi ile ilk günkü parlaklığında.

Hemen Bizi Arayabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanımızdan yararlanın. 0212 433 73 58 veya 0544 433 73 58

Sizde binlerce mutlu müşterimiz arasındaki yerinizi alın Bakırköy halı yıkama firmaları arasında en kaliteli, en güvenilir firma olan Sosyal halı yıkama ile evinizde bahar havası estirin!

Halılarınız Sosyal halı yıkama servisinde hangi aşamalardan geçiyor merak ediyor musunuz?

Ücretsiz servisimiz aramanızla birlikte Bakırköy’ün merkezi noktalarında hazır bulunan servislerimiz adresinize yönlendirilir. Toz alma işlemi için fabrikamıza ulaşan halılarınız, Avrupa’dan ithal özel makina parkurumuzda öncelikle toz alma işleminden yani çırpma işleminden geçerek tozlarından ve dibe tutmuş mikro organizamalardan arındırılır. Sosyal Halı Yıkama halılarınızın toz alma işleminden sonra yine Avrupa’dan ithal özel tam otomatik makinalarımızca yıkama işlemine tabi tutulur. Yıkadığı bölgeye saniyede 15 litre temiz su fışkırtır. Makina üzerindeki özel fırçalar halı şampuanı ile birlikte derinlemesine bir temizlik gerçekleştirir.

Durulama: Halılarınız daha sonra durulama ünitesine alınır. Tüm bakteri ve deterjan kalıntılarından arındırılarak sıkma işlemine hazır hale getirilir.

Sıkma: Durulamadan sonra sıkma makinalarımızca durulama suyundan arındırılır. Burada dikkat edilmesi gereken husus, halılarınız bir presten değil, rulo şeklinde hızlı bir dönüş gerçekleştirerek sıkma işleminden geçer. Halılarınız kesinlikle hasar görmez!

Kalite Kontrol: Buraya kadar halılarınız el değmeden geldi. Uzmanlarımız halı yıkama işleminin tam manası ile gerçekleştirildiğinden emin olmak için son bir kontrol işlemi yaparak halınızın yeteri kadar temiz olduğundan emin olurlar.

Paketleme : Halılarınız daha sonra paketleme bölümünde özenle paketlenerek servis zamanını beklemeye alınırlar.

Teslimat : Teslimata hazır olan halılarınızı teslim etmek üzere servis elemanlarımız sizi arayarak halıların yola çıkmak üzere olduğunu ve varacağı tahmini zamanı size bildirirler. Dilerseniz bu aşamada teslimat saatini revize edebilirsiniz.